Sidrun

Igaaastane töökammajjaa on käima läinud. Kaks nädalat enne jõuluvaheaega on kiirekiire. Töö selline, mis teha. Hommikul 8 tööle, õhtul 8 koju (kui hästi läheb). Täna läks. Sidruni tunne on. Sellise , mis ei ole veel päris välja väänatud, küll aga suht kuivetund ja hädine. Meil poes oli täna üksik sihandne riiulis, oleks vist pidanud solidaarsuse mõttes ära ostma.
Enesetunne ka kuidagi sakib. Limpsutan siin teed meega ja pean kurikavalat plaani sellesse ka midagi kangemat sirtsutada. Tasakaalu mõttes, juu nõu. Et kui on väljas kraadid, peavad sees ka olema. Aga vot ei tea, kas ikka riskin, äkki hakkab muidu hea ja siis ma ei viitsi konkreetselt midagi enam. Mida peaks. Koristada näiteks. Pesu pesta. Nõusid leidub kah kindlasti. Jalad tuleks pikemaks kasvatada, et siin apartemendis vabalt liikuda saaks.Kahetoaline on raudselt liiga väike, et kolme parimais aastais naisolevust ning nende hobide, vajaduste ja tujudega kaasaskäivat endasse mahutada.
Aga ei hullu. Kui eideke leiab öös 6 tundi und, siis on ta hommikuks jälle ergas, prisk ja rõõsk nagu ööseks likku pandud sidrun ning särab päikesega võidu. Mõnel päeval kusjuures võistlusmoment puudub. Teise osapoole loobumise tõttu.
🙂

Advertisements

2 kommentaari to “Sidrun”

  1. maaraja perenaine Says:

    oi kuidas ma kadestan inimesi, kes 6-tunni unega hakkama saavad. mu ligunemisaeg peab ikka tyki pikem olema, et asjast asja saaks 😛

    • sesamy Says:

      no see on argipäevaligunemine… kui tuleb pyhapääv siis paneme ikka paar tundi otsa sinna 🙂


Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: