Kuidas keenjus koera toitis

Et kõik otsast peale ausalt ära rääkida, tuleb hakatuseks mainida, et keenjus (kaaskonna saatel) lahkus kodust reedesel päeval kella kolme paiku ning naasis täna umbes samal ajal. Seni kuni keenjus ära oli, potitas ning toitis kodulooma seeniortibi (võimetekohaselt, kuna temagi ei viibind keenjuse kodus). Ent kuna viimane hoolitsus leidis aset laupäevasel päeval, siis on ju selge, et keenjuse koeral olid täna kella kolmeks jalad ristis ning punu tühi.
Keenjus viis niisiis pini jõuluuitamisele. Väntsutas teist kohe päris oolega talvises lumes ja selge ju see, et kui kord tuppa saabuti, oli loomaksel nälg silmanägemist sulgemas. Aga ennäe- koiratoit oli vahepeal otsa lõppenud, prügikastist paistis tühi purgindus. Aga keenjus ei sattunud ometigi hätta- tal oli kapis tervenisti neli pakki viinerida pealkirjaga Viinerid Kõikidele. Need omandas Keenjus jõululaubal kauba peale.
Niisiis avas Keenjus pakikese suht saledaid viinreid ning tühjendas need koerakaussi. Koer nuusutas mõnuga, ent sööma ei hakanud. Mr. Keegi ähvardas koera viinerid ise ära süüa, kui koer neist ei ooli, vastuseks kostus vaid artikuleerimata urin.
Otsustades, et koer saab ise söödud, kui nälg näbbistab, suundus rahvas kööki kohvitama. Kui aeg oli taas köögist elutuppa suunduda, rabasid rahva vaatevälja nätsutatud roosad julgad koridoripõrandal. Lähemal vaatlusel osutusid need viineriteks pealkirjaga “Viiner Kõikidele”. Keenjus ei olnud lihtsalt märganud kilet nende ümber, seega enne koera toitmist oli ta unustanud kiled eemaldada.
Keenjus palus koeralt vabandust ning eraldas kiledest nätsutused koerakaussi.
Tegevuse käigus sai keenjus aru, et Kõik ei ole koerad.

Advertisements

4 kommentaari to “Kuidas keenjus koera toitis”

 1. tavainimene Says:

  No tubli. Mina viskasin needsamad viinerilaadsed tooted koos kilega praeahju ja imestasin, kui sealt põleva mootoriõli lõhna tulvama hakkas.

  • sesamy Says:

   irrwwwwwwwwwwwwwwwwww 😀
   ja mida peni mul ikka on, ikka veel tahab syya, mitte ei tööta dislikytusel…

 2. anna Says:

  Hahahaa 😀 Sul ikka juhtub teinekord, ma vaatan 😀 Aga kas koer krõbinatoidule ei võiks minna? Sellega on see hea, et peni sööb ja joob vett peale ja veega krõbinad paisuvad. Täiskõhutunnet jätkub pikemaks ajaks 🙂

  Natuke oli koerast kahju ka, et kolmeni pidi ootama. Aga mis ma kobisen, ega ma ise ka alati eeskujulik loomapidaja pole olnd. Vahel suisa kiusan koera, nt puhun kümme korda järjest vastu ta laperdavat kõrva, et ta pead raputaks ja aevastaks.

 3. Sinitihane Says:

  Uh, mina sain praegu ehmatuse osaliseks. Lugesin seda postitust täna 29.12. ja mötlesin esimese hooga: laupäevast saati koer üksi!
  Aga siis hakkas kaine möistus vinguma ja käskis postituse kuupäeva vaadata… Kergendus!
  Ja ega ma seda sinust uskuda ei suutnud ka.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: