Meemusk

Mullamaia kirjutas mõtlemapaneval teemal. siis tegi sellest meemi ja viskas mo pihta. Igatahes, et vastan sellele- ma ju siuke, kes avaldab oma arvamust isegi siis, kui ei küsita.
1. Kirjelda “õiget” jõuluvana ja päkapikke 🙂
Selge see, et punase mantli, mütsi ja ninaga. Kogukam. Kui häält teeb, ei tohiks piiksuda. Habe valge ja pikk, Igatahes pikem, kui suvaline lõuatutt. Jalas vildid. Kui juhtubki teksasid kandma, ei ole neid mantli alt näha.
Päkapikud on minu jaoks sellised 15 cm pikad tegelinskid, supervõimetega muidugi (nagu läbi aknaklaasi imbumine jne). Nagu miniatuursed jõuluvanad, ainult et kõhnemad.
2. Mis värvi on sinu lihavõttejänes?
Vot ei ole iial selle peale mõelnud. Aga kui mõtlen, siis arvan, et hall. Lihavõtteaeg seostub pigem tibudega (kollased), munadega (kirjud) ja pajuurbadega (hallid). Need Tiimaris müüdavad neoonsinised suletutid mulle ei imponeeri.
3. Kuidas peaksid olema pakitud kingitused?
Minu ökopool karjub kõva häälega: kinkekotti, seda saab korduvkasutada. Esteedist eideke aga tahaks ise kinki pakkida, teha kingisaaja iseloomule (ja kingile) vastav/sobiv pakend ja põnevil näoga luurata, kui paberi seest kink välja tuleb. Paela seon alati nii, et oleks kerge avada (lapsest saadik olen sõlmed pidanud lahti harutama ja paelad alles hoidma). Isegi tordikarbi paela, muideks, ei tohi lõigata – muidu lähed ämmaga tülli 😀
***
Nagu näha, on mul teema algatajaga suht sarnased arusaamad, eks me sama generatsiooni lapsukesed kah. Vaatame, mida arvavad asjast Hermit ja Pesukaru … ja muidugi kõik need, kes täiesti vabatahtlikult arvamust avaldada viitsivad 🙂

Advertisements
Posted in niisama. 1 Comment »

Üks vastus to “Meemusk”


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: