Emõušn

Vaatasime just filmi.
Oli väga suurepärane. Kohe varsti hakkame järge kah vaatama. Igatahes on see ajaloohuvilistele kohustuslik lektüür. Ja nüüd tuleb kaks küsimust.
1. Kas kellelgi on andmeid, on see (need) film(id) ka eesti kinodes linastunud?
2. Kes tahaks mulle müüa raamatud “Tee Jeruusalemma”, “Templirüütel” ja “Riik tee lõpus” ? Kõigi kolme autor on Jan Guillou.Võib ka vahetada millegi vastu (raamat, dvd või mis iganes huvi pakub).
Aga keset filmi juhtus täna selline seik.
Filmis oli niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ebaõiglane koht et ma ei suutnud enam vaadata. Jätsin meesinimese sündmuste käiku jälgima, paarutasin kööki, nii et kapjade alt sädemeid lendas ning süütasin nendesinaste sädemete abil sigareti. Et no mida asja. Mismoodi on võimalik, et ebaõiglus ruulib? Kellegi elu rikutakse ära tema pihta valetades, andmata võimalustki seletada, kuidas tegelikkuses asjad on? Kuidas saab üks inimene peale seda, kui teise pihta valetanud on, üldse rahulikult magada? Ja isegi kui me sisimas teame, et teod mida keegi teeb tulevad kord talle bumerangina tagasi… nõrk lohutus, kahju on juba tehtud.
Eks ta ole jah, mis ei tapa, teeb tugevaks. Ja kasvatab paksu naha. Mis siis, et näilise paksu naha all on inime habras nagu kristall. Täpselt tean, omast kogemusest.
Ja üleüldse, mis rasvadest siin minu puhul rääkida. Minu epiderm on lihtsalt kümme senti sügav

Posted in niisama. 1 Comment »

Üks vastus to “Emõušn”

  1. Thela Says:

    Minu elu on kord peaaegu niimoodi hävitatud olnud. Lihtsalt leidus laimaja, keda usuti. Tulin välja, aga isegi ei oska öelda, kui pikki aastaid seda ebaõiglust põdesin


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: