Sääserajakad ja eliti mahlane kana

Mitte et see kellelegi üllatuseks oleks, aga mõrvarsääski on sel aastal paljuvõitu. Täna hommikul, kui taadike kanuumatka tarbeks kotti pakkis, sokutas eideke sinna salaja kõik kodus leiduvad vahendid, mis neidsinaseid eemale peaks peletama. Ise ikka vaikselt närveerides küll- kui isand homme naaseb, kas ikka mahub uksest sisse või on nii paiste nositud, et tuppa mahtumiseks tuleb uksepiidad maha lammutada.
Sääsed ise aga ei oota isegi ukse avamist, tungivad kolmanda korruse elamispinnale suvalistest pragudest. Pean vaikselt plaani noaga sõrme lõikuda, mõned piisad alustassile tibutada ning söögu siis , palju kulub. Miskipärast aga kardan , et nad eelistavad endiselt tükke mu käsivarrest ja kintsust, kakuvad tüki noka otsa ja pinisevad siis kardinapuu otsa matsutama. Samuti võiks verine alustass äratada ebasoovitavalt vampiiride tähelepanu. Ma võin muidugi alati küüslauguvaniku kaela riputada. Ega keegi ei tea, kas see sääskede vastu kah aitab?
Homseks ennustatakse jahedamat ilma. Hurraaa!!! Minu jaoks on ideaaltemperatuur 16-20 soojakraadi. Sellise kuumaga, nagu siin nädalajagu valitsenud on, ei suuda ma midagi tarka korda saata. Ja tööde tähtajad lammutavad ukse taga. Niisiis jäin ju tegelikult koju, et nädalavahetusel tööd teha. Arvake ära, palju siis tänasega tehtud on? (haa-haaaa…)
Süüagi ei viitsi teha. Meesinime ja seenior on ära, juunior hängib ringi- seega ei mingeid ühissöömisi, lao vaid külmik täis ja las võtab sealt see, kel kõht tühjaks läheb. Ise olin esimene muidugi. Loll läks taas reklaamiohvriks ning ostis kaubandusvõrgust kanakoibadele lisaks nende maitsestamiseks vajamineva Maggi Idea paki. Reklaamis oli kõik lihtne. Tegelikkuses samuti. Reklaamis tundus maitsev. Tegelikkuses oli kõik teisiti. See roog võiks kanda nime ” Mitte Eliti Maitsev Keemialind”. Mahla oli asjas täpselt nii palju, kui koivad ise küpsetuskotti jätsid. Niisiis- kui teil on variant: kas maitsestada kana eelpoolmainitud limaga või lihtsalt soola-pipra-küüslauguseguga (või mida iganes kana juurde sobivat arvate), siis valige viimane.
A ja veel üks asi: see, kes jõudis mu blogisse otsinguga “kurrutatud nahk”- mina sain selle kohta oma info rannarootsi muuseumist (Haapsalus). Minu seljas olev kurrutatud nahk on ajahammaste pikaajalise töö tulemus ja ma ei anna seda kellelegi, mis muu veel mu pekke koos hoiaks, eksole.
Ja oleks siis veel, et selle palavaga need pekid sulaks… kus sellega; see on puhas ajujahutusvedelik. Mille tõttu tekib ka ilmselge vaimne ülekuumenemine.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: