Hobuse aasta horoskoop. Koostatud ehtsa hobuse poolt. Üdini positiivne.

Niisiis, pole enam kaugel aeg, kui alguse saab Hobuse aasta. Sinise/rohelise puuhobuse oma. Ei ole vist vaja mainidagi , et eriti hästi läheb sel aastal neil, kel on sinised silmad või rohelised sõrmed või puust pea või kes vähemalt hea nalja peale heledalt hirnuvad. Järgnevalt võtame vaatluse alla mõningad inimese elu olulised aspektid nagu ilm, tervis, raha, töö, pere ja armastus. Aga alustame algusest:
ILM
On vana tõde, et halba ilma ei ole olemas. Lihtsalt riietus võib olla ebasobiv. Õige riietuse valik on ülioluline. Ja ma ei pea siinkohal silmas gucci-smucchi teemat. Riietus olgu õige. Kui ilm on külm, riietuge soojalt. Kandke seda, mida tahate, mitte seda, mida moelehed soovitavad. Iseasi muidugi, kui tahategi kanda seda, mida moelehed soovitavad… aga siis olete vist see isik, kes vajab veidi teistsugust horoskoopi. Igatahes võite kindlad olla- ilma ei jää keegi, kuigi ilmast-ilma võib teile tunduda, et kogu see töö ja vaev on ilmaasjata… vale puha. 🙂
ilmateade
TERVIS
Tervis on teil olemas, seda ma garanteerin. Muidugi ei ole mu võimuses lubada, mis kvaliteediga see tervis on… aga peaasi- ta on teil olemas ja muu üle on patt nuriseda :). Ärge muretsege tervise üle- ta on isereguleeruv. Sööge seda, mis teile maitseb ja lõpetage muretsemine igasuguse jama üle; nii elate kauem. Või kui ka mitte, siis vähemalt ei raisanud te aega suvalise saasta üle mõlgutades. Kui soovite midagi, mis kiirendab nullist sajani kahe sekundiga- muretsege saunakaal udupeene plaanitud Porsche asemel; nii puudub teil võimalus võpsikusse kihutada või lasta automobiil pikkade näppudega meeste saagiks langeda; viimane aspekt tooks veel omakorda lisapingeid kaasa.
Kui muretsete bakterite pärast organismis ja majapidamises- unustage Domestos (see pole absoluutselt maitsev) ja võtke parem pits viina. (või kaks).
funny3
RAHA
Sellega on asi veel kõige lihtsam: raha on lihtsalt paber. Kui soovite, et rahakotis tuul ei vilistaks, võtke paber ja kirjutage sellele nimekiri asjadest, mis- jumal tänatud- sel aastal teie kodu risustama ei tule. Jääb ära liigne tarbimine, sellega seoses ka liigne tootmine; kahanevad prügimäed ja väheneb ökoloogiline jalajälg.
nillionaire-adj-someone-having-little-to-no-money-295402
TÖÖ
Kindlasti olete kuulnud väljendit “end tööga ära tapma”. Ega see väljend ole tuulest tulnud, see on tõsine hoiatus! Kui millegagi on võimalik end killida, siis abivahendit võib heaga pidada mõrvarelvaks. Olge selle tööga ettevaatlikud!
Kui rabelete seetõttu, et olete kuulnud väljendit “töö tegi ahvist inimese” ja pole sellele toetudes veel lootust kaotanud, võtke teadmiseks: inimeseks olemine on pehmelt öeldes ülehinnatud. No olgu, teie olete inimene, kas ülemus ka on? Kui paljud võivad sellele (poolretoorilisele) küsimusele jaatavalt vastata? Sina teretad teda viisakalt, pärid tema pere, ämma ja selle kassi järele, uurid, kuidas aastavahetus möödus ja peale pooletunnist smalltalki küsid palgatõusu. Ja tema, selle asemel, et rõõmsalt noogutada, ärritub äkki ja käseb sul tööle hakata (suhteliselt järsul toonil tööajale vihjates). Võtad üle tema tooni ja annad teada, mida sa ülemusest, tema perest, ämmast ja tolle kassist arvad. Järgmisel hetkel vaatad oma endise töökoha ust juba väljastpoolt. Ja otsekui oleks õnn taevast sülle langenud- ongi käes kauaoodatud vabadus! Ei mingeid kella-peale-ärkamisi, liiklusummikutes istumist ega teistele mammona teenimist enam! Olete iseenda peremees ja kõik teed on teie ees valla!
monk-suit-gun2
PERE JA ARMASTUS
See punkt on kõige helgem kogu horoskoobis. Sest vaadake, kui te juba olete pereinimene, siis on tegu teie perega, eks ole, ja teie teha on, kuidas sellesse suhtuda. Võimalik, et pere vajab veidi remonti, suurpuhastust või muud tehnohooldust. Ärge häbenege, tehke see ära. Aknad valla ja suud puhtaks. Ja kui palju kergem saab hingata! Hästitoimiva perega pole vaja midagi ette võtta, keep up good work, siiani on see toiminud.
Armastus on hästitoimivas peres samuti olemas. Armastus on olemas ka nende jaoks, kes (veel) pereinimesed ei ole. Alustada tuleks iseenese armastamisest. Sest te ju ei lase armastatud inimesele igasuguseid vastikuid asju ligi? Ega ju? Ja kui juba iseennast armastate, on lihtne hinge- ja mõttesugulasi leida. Uue armastatu võite leida kohtades, mida isegi ei oleks osanud oodata. Ja pole ka välistatud, et mõni vana armastus pinnale kerkib.
funny-leonardo-di-caprio-titanic-movies-631998
***
Selline siis saab olema hobuse aasta. Kui keegi soovib isikuhoroskoopi, siis võin väikese tasu eest ka selle koostada. Hind on 19.95 euroopi ja raha tuleks kanda arvele nr 12342234 Türisalu Panka; selgituseks kirjutada “väike ahne pärdik hobune”
🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: