Loomalood

Ega ma ei väsi klassikuid tsiteerimast- koerad on kõige armsamad inimesed. Olude sunnil on mul neid siin juba pikemat aega üks kuni mitu (loe: koerad maal vanaema juures). Üks neist on udupeen kuldne (pigem vandlikarva) retriiver, kel vanust vaevalt paar aastat, aga emotsioone pakub rohkem, kui… ma isegi ei tea, millega võrrelda.Stiilinäited järgnevad:
*koerapreili näeb välja nagu habras ja õrn daam. Kui aga õhtusöök söödud, jääb mõtlikult veel hetkeks kausi kohale molutama ja teatab bassihäälel “RÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖTS” 😀
*koerapreilil on meerikamaa filmitähe nimi (kenneli järgi, loomulikult on nimi, millele ta reageerib, hoopis tavalisem), ent ta õigustab seda nime tuhandekordselt.Ta oskab nimelt naeratada nii, et suu venib kõrvuni ja viimane kui üks valge hammas paistab. Ma küll ei tea, kui palju koertel hambaid suus olema peab… aga mulje on vägev. Ega te kogemata ära ei arvanud, millisest muuvistaarist jutt käib?
* koerapreilil on valikuline kuulmine (ofkoors).
*aga. Täna on meil külas 9-kuune koerahärra (rotveiler) ja tütarlaps käitub tõelise daamina: reageerib käsklustele esimesena ja annab igati teada, et paaritumisele peaks eelnema pikaajalisem kuramaaž. Tubli tüdruk, ei ole siin mingisuguseid odavaid tibisid saadaval.
* täna valge (kuldse) retriiveri ja musta rotikaga jalutuskäiku tehes tuli kokku 8 kommentaari teemal “kas olete teise koera mustaks värvinud?”. Üks oli originaalsem: “Te olete ühe koera ära pleegitanud”. Olgu öeldud, et viimane kuu aega on meid siin liikumas nähtud kahe kuldse retriiveriga, kellest teatavasti kumbki must ei ole 😀
***
Veidi muudest loomadest ka.
Tegelen siin esmaspäeval toimuva kevadkontserdi ettevalmistusega. Stsenaarium näeb ette, et laval avatakse järjest karbikesi, mis sisaldavad raamatuid. Nende kaaned peavad omakorda olema nähtavad ja äratuntavad.
Niisiis, vajades eriti nunnut jäneseraamatut, saatsin meesinimese seda lapse raamaturiiulisse otsima. Meesinimene ulatas mulle järgmise leiu, küsides “Kuidas sellega oleks?”
show
mmm… I don’t think so…
Piisavalt nunnu jänx oli Kuidas-loomad-endale-sabad-said-raamatu kaanel 🙂
Inimloomadest kirjutan teine kord 🙂

Advertisements

Üks vastus to “Loomalood”

  1. Mac Says:

    4 päeva pärast saab KUU AEGA eelmisest postitusest.
    just mentioning.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: