Kas? Miks? Kus? Kuidas?

No ma ei tea. Mul ei ole vastuseid. Küsimus on; selle tekitas see jutt siin.

Loe enne jutt läbi, kui siin edasi loed.

Esimene küsimus peale jutu lugemist mul tekkis nii: kas peaks… ja kui peaks , siis miks peaks?

Kas: sisetunde küsimus. Kui tunned, et tahad oma elu kõigi silme ette laiali laotada, lase aga käia. Ole valmis igat sorti tagasisideks ja kui ma ütlen igat sorti, siis ma mõtlen ka säändset sorti määndset sa oma kõige hullemas õudusunenäos ka ei osanud ette näha. Kaalu teine ots on soe ja toetav ja südamlik ja sihuke, mis aitab edasi. Sest sa saad aru, et sa pole üksi teps mitte.Su lugu resoneerib ja võimendub ja lahustub ja tuleb sulle tagasi hoopis teise nurga alt vaadatuna. Mis on taas tänuväärne.

Miks: vaata eelmist lõiku. Eriti vaata eelmist lõiku siis, kui su vanus sai vaevalt kahekohalise numbri ette; siis mõtle uuesti teemal “kas” ja kui vastus on ikka jaatav, siis mõtle asjast edasi. Mis sul, mannetul, puudu jääb? Vähene suhtlus sõprade ja vanematega? Eneseväljendusvõimalus? Või (BINGO) tähelepanuvajadus? (palun öelge nüüd mulle keegi, et see ongi lihtne tähelepanuvajadus, mitte Staarisündroomi nakatumine).

Mis on Staarisündroom?

Ma pöördusin sõber guugli poole, ta ei andnud ühest vastust. Aga iga  terve mõistusega inime oskab selleenda jaoks ju sõnastada küll. ja paluks mitte segi ajada tähesündroomi-.teemaga.

Ja kui sa küsid Miks mitte? Siis vastus oleks minu poolt: tõepoolest, miks mitte… küsija suu pihta ei lööda, aga arvesta ka sellega: mis tehtud, see tehtu ja mis öeldud, see öeldud. Tulevikku silmas pidades tasuks valvas olla.

Kus? Iga kell, kui avaneb võimalus. Ole inimene ise tark ja tee vahet. Kui ei oska, küsi esivanemate käest.

Kuidas? Hahaa, puhas pieteediküsimus, olgem ausad 🙂

Mingi kõnekäänd väidab: hea asi reklaamib iseend, shit ei ärka mingi valemiga ellu,

sama kehtib blogide kohta.

P.S palju mõtteid jäi veel ütlemata, täiendused teretulnud

Advertisements

3 kommentaari to “Kas? Miks? Kus? Kuidas?”

  1. Hundi ulg Says:

    Tänu Sinule sain teada, mis mured on blogijatel.

    Feimi? Feimi tahaks küll, tõepoolest 🙂 Pean hakkama tegelema blogi arendamisega …

  2. Maailmaparandaja Says:

    Hähh, minu blogi on nii mannetuks jäänud, et lausa piinlik oleks seda reklaamida. Aga samas, kui tõmbaks uue värvikorra peale. Näiteks midagi erku (fuksiaroosa?). Kirjutaks mõnel intrigeerival teemal (seksist ja kuulsustest või veel parem seksist kuulsustega) ja ütleks midagi kohe eriti rumalat, mis inimesed keema ajab, siis võiks ju reklaami kusagile üles panna küll. Sellise hüpikakana. No et iga kord kui brauseri avad, siis hüppab minu näopilt ette ja kutsub minu blogi lugema. Küll siis feimi tuleks.

    Aga tegelikult avastasin just hiljuti, et mul pole blogrolli viimase paari aasta jooksul eriti enam blogisid lisandunud. Ilmselt vähese reklaami viga 😛


Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: